Którędy na budowę?

Lip 29 2017

Którędy na budowę?

Wakacyjny czas sprzyja różnym wycieczkom, wyjazdom. U nas w Hospicjum jednak gorący okres, budowa idzie pełną parą, pomimo tego udało nam się zorganizować wspólny wyjazd na budowę. W piątkowy poranek lekarze, pielęgniarki i pracownicy administracyjni pod wodzą Krzysztofa - kierownika ds. inwestycji udali się na ulicę Hubala Dobrzańskiego, by sprawdzić jak idą prace remontowo-budowlane.

Wszyscy zgodnie stwierdzili że budynek nowego hospicjum stacjonarnego ma imponującą bryłę i ogromną przestrzeń. Bardzo ważną rzeczą jest światło, które wpada przez świetlik oraz przez duże okna w każdej sali dla chorych. Dodatkowym atrybutem nowego budynku będzie piętro rehabilitacji oraz ośrodek pobytu dziennego czy centrum wolontariatu.
Po powrocie do obecnej siedziby wszyscy jedyne, o czym mówili to, to kiedy będziemy już mogli przenieść się do nowego budynku.