Udział własny w budowie Hospicyjnego Centrum Opieki ze środków unijnych

Sie 18 2015

Prowadzona przez nas w pierwszych miesiącach roku styczeń-kwiecień kampania reklamowa, zachęcająca podatników do odpisywania 1% na rzecz hospicjum sosnowieckiego, była prowadzona z udziałem Pana Jacka Cygana. To znany i lubiany Sosnowiczanin, który kolejny już rok z rzędu wyraził zgodę na promowania hospicyjnej akcji własnym wizerunkiem.
Z wielkim niepokojem oczekiwaliśmy wpływu z odpisów 1% podatku.  Urząd Skarbowy zwyczajowo przekazuje nam kwotę łączną dopiero w ostatnich dniach lipca. Tegoroczny wpływ na konto ma szczególne znaczenie, ponieważ musi uzupełnić brak w udziale własnym wymaganym w inwestycji finansowanej ze środków unijnych.

Kwota łączna, która wpłynęła na nasze konto z odpisów 1% podatku przy rozliczeniu roku 2014 stanowi kwotę zł 453.535,73
Wszystkim darczyńcom przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu własnym oraz wszystkich beneficjentów, którzy będą korzystać z planowanej inwestycji.